Rauning OÜ tegeleb tegeleb ehitus- ja pakkematerjalide müügiga

Vali keel:
  • ee
  • ee
  • ee
6556 403
 

Tellimuste esitamine veebist

 

Iga esitletud kauba juures on tellimisvorm. Valikuid tehes salvestuvad need Tellimislehele. 

Kui olete endale kõik meelepärase leidnud, liikuge "Vaata" nupu kaudu koostatud tellimuseni, kinnitage see ning täitke kontaktandmete väljad. Saatke tellimus meile. Koopia esitatud soovide nimekirjast saadetakse ka Teie e- posti aadressile. 

Kui kõik klapib, saate meilt e- posti teel ettemaksuarve. Arve saame koostada hiljemalt järgmisel tööpäeval. Kui arve summa on laekunud meie kontole, oleme valmis kauba üle andma/ kulleriga teele panema. Abiks on, kui saadate peale tasumist meile maksekorralduse koopia. 

 

 

Soovinimekirja võib esitada ka vabas vormis e- posti teel: rauning(ät)rauning.ee
või telefonitsi: 6556 403. 

 

Kellele internetis ostlemine ei ole sobiv, on tööpäeviti 09.00 - 16.00 oodatud meie kontoris Akadeemia tee 78 Tallinnas, kus saab kõiki asju oma silmaga vaadata!

Transport

 

Kauba oleme valmis üle andma, kui arve summa on laekunud meie kontole. Kui tulete ise kaubale järele: Meie ladu- kontor asub Tallinnas, Kadaka tee 74b. Avatud tööpäeviti 9.00 - 16.00 ELS kulleriga (Eesti Post AS) Saadame tellitud kauba Teile sobivasse sihtkohta saaja kulul.

Ärikliendile toimetatakse kaup kohale järgmise tööpäeva jooksul alates kulleri tellimisest vahemikus 08.00 - 17.00 igas Eesti piirkonnas. Lisainfo Eesti Posti lehelt.

Erakliendile helistatakse ette ning lepitakse kokku kauba üle andmiseks sobiv päev ja kellaaeg. Lisainfo Eesti Post lehelt. Oleme kasutanud ELS teenuseid juba kaks aastat ning seni on kõik väga hästi sujunud 

 

 

Meie kaubabuss: Suuremate tellimuste puhul saame transpordi osas abiks olla oma kaubabussiga. Sel juhul tuleks arvestada kütusekulu kompensatsiooniga (sõltub Teie soovitud sihtkohast).