Rauning OÜ tegeleb tegeleb ehitus- ja pakkematerjalide müügiga

Vali keel:
  • ee
  • ee
  • ee
6556 403
 

Tellimuste esitamine veebist

 

Iga esitletud kauba juures on tellimisvorm. Valikuid tehes salvestuvad need Tellimislehele. 

Kui olete endale kõik meelepärase leidnud, liikuge "Vaata" nupu kaudu koostatud tellimuseni, kinnitage see ning täitke kontaktandmete väljad. Saatke tellimus meile. Koopia esitatud soovide nimekirjast saadetakse ka Teie e- posti aadressile. 

Kui kõik klapib, saate meilt e- posti teel ettemaksuarve. Arve saame koostada hiljemalt järgmisel tööpäeval. Kui arve summa on laekunud meie kontole, oleme valmis kauba üle andma/ kulleriga teele panema. Abiks on, kui saadate peale tasumist meile maksekorralduse koopia. 

 

 

Soovinimekirja võib esitada ka vabas vormis e- posti teel: rauning@rauning.ee
või telefonitsi: 6556 403. 

 

Kellele internetis ostlemine ei ole sobiv, on tööpäeviti 09.00 - 16.00 oodatud meie kontoris / ladu  Akadeemia 78 Tallinnas, kus saab kõiki asju oma silmaga vaadata!

Transport

 

Kauba oleme valmis üle andma, kui arve summa on laekunud meie kontole. Kui tulete ise kaubale järele: Meie ladu- kontor asub Tallinnas, Akadeemia tee 78. Avatud tööpäeviti 9.00 - 16.00. JET Expressiga saadame tellitud kauba Teile sobivasse sihtkohta saaja kulul.Transporditasu makstakse transpordifirmale pärast kauba kättesaamist. Kulleritasu sõltub vahemaast, kauba kaalust ja mõõtudest

Ärikliendile toimetatakse kaup kohale järgmise tööpäeva jooksul alates kulleri tellimisest vahemikus 08.00 - 17.00 igas Eesti piirkonnas. 

Erakliendile helistatakse ette ning lepitakse kokku kauba üle andmiseks sobiv päev ja kellaaeg. 

 

 

Meie kaubabuss: Suuremate tellimuste puhul saame transpordi osas abiks olla oma kaubabussiga. Sel juhul tuleks arvestada kütusekulu kompensatsiooniga (sõltub Teie soovitud sihtkohast).